Rudar dočekuje Petrovac (subota 30.april) u 16.00 sati

Podijeli:

Rudar počinju seriju od pet utakmica u kojima će probati da se ” spasi ” od baraža , a predstojećeg vikenda ih čeka važna utakmica – naš tim u subotu (30. april) dočekuje Petrovac pod Golubinjom u 16.00 sati u okviru 32. kola domaćeg šampionata.

Rudar je kompletan što se igračkog rostera tiće , osim Žarka Popovića koji je suspendovan zbog žutih kartona..

Aleksa Golubović , 19-godišnji vezni igrač ubilježio je u svoj konto 25 nastupa u dresu Rudara ove sezone , tačnije 1410 minuta u igri , silom – prilika povreda i žutih kartona često je pokrivao poziciju desnog beka i odlično se snašao na toj poziciiji u timu .

Aleksa Golubović najvljuje sjutrašnju utakmicu za sajt Rudara :

Slažem se da za nas počinju presudne utakmice da izbjegnemo baraž , dolazi nam ekipa Petrovca i za nas jedina opcija pobjeda , sigurno da će biti teško jer Petrovčani se bore da obezbjede plasaman za evropska takmičenja , pozivam navijače da dodju na stadion i da nas podrže jer svaka utakmica za nas je sada “biti li ne biti ” da bi ostali bez baraža.

Ja sam zadovoljan svojim igrama ali sigurno da to može puno bolje , ali ovo je moja prva sezona gdje sam dobio šansu i ozbiljnu minutažu u ekipi i mislim da sam dobro iskoristio . Jedno je sigurno da ću ja i svi ostali fudbaleri dati maksimum na terenu za Rudar . –

Službena lica za sjutrašnju utakmicu :

Zdenko Šestović Podgorica Delegat , Dalibor Vujisić Podgorica Sudija , Igor Tomašević Nikšić I pomoćnik , Marko Bulatović Podgorica II pomoćnik , Aleksandar Šćekić Berane IV sudija i Ranko Spasojević Podgorica Kontrolor sudjenja.

Ostale vijesti

Novembar 3, 2023

Rudar je u polufinalu

Rudar je u Kotoru protiv Bokelja slavio boljim izvođenjem jedanaesteraca – 5:4, nakon što je poslije 90 minuta bilo 1:1.

April 28, 2023

Želimo da nastavimo pozitivan niz kod kuće

Nama su bodovi preko potrebni i daćemo 100% svojih mogućnosti da bi ostvarili dobar rezultat.

April 7, 2023

Remi pod Golubinjom bez golova

Rudar je odigrao nerijeseno bez golova protiv ekipe Jezera. I pored nekoliko odličnih šansi Rudar nije uspio da zatrese mrežu protivnika.

Februar 13, 2023

“Medulin kup” nas čeka ja pripremama.

Naša ekipa će za početak odigrati tri utakmice. Ako budu među prve dvije ekipe u grupi onda će se naći u završnici turnira.

Februar 13, 2023

Lazar Baltić povrtanik u Rudar

Lazar stiže iz Arsenala iz Tivta i opet će biti dio naše ekipe kao i u sezoni 20/21.

Februar 13, 2023

Dejan Tumbas novi fudbaler Rudara

Rudar je angažovao novo pojačanje. Novi pojačanje za naš tim je Dejan Tumbas.

Januar 17, 2023

Rudar krenuo sa pripremama

Poslije pet sedmica pauze fudbaleri Rudara ponovo su okupili na stadionu pod Golubinjom.

Januar 16, 2023

Dušan Živković je novi igrač Sutjeske iz Nikšića

Ono što se spekulisalo prethodnih dana, danas je dobilo i zvaničnu potvrdu.

Januar 13, 2023

Stefan Radojičić je novi igrač Rudara

Stefan ima 21 godinu i pokriva poziciju štopera.

Januar 10, 2023

Kartal i Janketić za jači Rudar

Krenula je naša skaut ekipa na posao i angažovala dva stara/nova igrača Rudara. Nemanja dolazi iz Maziya gdje je imao vrlo uspiješnu sezonu gdje je njegova ekipa osvojila titulu na Maldivima. Janketić dolazi iz ekipe Dečića gdje nije dobijao mnogo šansi pa se odlučio za Rudar u kojem je u prvim mandatu bilježio sjajne partije. […]

Septembar 21, 2022

Dragan Aničić novi šef struke Rudara

Dragan Aničić novi je trener Rudara. Iskusni stručnjak na klupi Pljevljaka naslijediće Srđana Nikića koji je dan nakon prvenstvenog poraza od Jedinstva Franca napustio Rudar.

Septembar 18, 2022

Srđan Nikić nije više trener Rudara

Iz uprave kluba je saopšteno da poraz od Jedinstva nije razlog rastanka. Već neko vrijeme Nikić se lomio da li da ostane u Pljevljima ili ne, jer nije mogao da bude 100% fokusiran na rad u klubu pa je iz privatnih razloga napustio klupu naše ekipe.

Septembar 12, 2022

Pobjeda u Kotoru

Važna pobjeda Rudara u Kotoru.

Avgust 15, 2022

Naša najveća snaga je publika

Javnost je bila svjesna da će se bodovi sa našeg stadiona teško odnositi. Osjetili su to na koži igrači Mornara, koji su došli u Pljevlja po sigurna tri boda ali su se vratili praznih ruku.

Avgust 3, 2022

Marko Burzanović je novi/stari igrač Rudara.

Burzanović je prošlu sezonu nastupao za Zetu, a prije toga branio boje Grblja, Pjunika, Intera iz Zaprešića, Rudara i Mladosti