Milija Golubović pred Zetu: Očekuje nas najteža utakmica u drugom djelu prvenstva

Podijeli:

26. kolo Telekom Prve fudbalske lige, posljednje pred dvonedjeljnu pauzu zbog okupljanja reprezentacije , Rudar dočekuje ekipu Zete i potrebna mu je pobjeda za mir pred reprezentativnu pauzu.

Rudar će biti žestoko oslabljen na utakmici protiv Zete zbog žutih kartona supendovani su Milija i Aleksa Golubović , a dugačak je spisak povredjenih i nedovoljno oporavljenih igrača , pod znakom pitanja su nastupi na sjutrašnjoj utakmici Živkovića , Banovića , Čavora i Vujanovića.

” Očekuje nas najteža utakmica u drugom djelu prvenstva, ova utakmica može dosta da nam donese ako pobjedimo, sigurno da neće biti lako jer imamo problema sa kartonima i povredama. Dolazi nam ekipa Zete koja ne igra ni malo loše i ako ne udjemo maksimalo ozbiljno ko god istrči na teren mogu da nam naprave ozbiljan probleme . Nadam se da će momci shvatiti najozbiljnije moguće ovu utakmicu i da ćemo biti skoncentrisani svih 90 minuta i doći do pobjede koja bi nam vratila sampouzdanje i omogućila da mirnije nastavimo prvenstvo posle pauze ” Izjavio je kapiten Milija Golubović.

Utakmica je zakazana za 14 h , sudija je Miloš Savović (Podgorica) , Marko Gojković (Nikšić) I pomoćnik , Igor Tomašević (Nikšić) II pomoćnik i Marko Ćupić (Podgorica) IV sudija , delegat utakmice je Marko Bojović iz Berana a kontrolor sudjenja Dejan Šaković iz Podgorice.

Ostale vijesti

April 28, 2023

Želimo da nastavimo pozitivan niz kod kuće

Nama su bodovi preko potrebni i daćemo 100% svojih mogućnosti da bi ostvarili dobar rezultat.

April 7, 2023

Remi pod Golubinjom bez golova

Rudar je odigrao nerijeseno bez golova protiv ekipe Jezera. I pored nekoliko odličnih šansi Rudar nije uspio da zatrese mrežu protivnika.

Februar 13, 2023

“Medulin kup” nas čeka ja pripremama.

Naša ekipa će za početak odigrati tri utakmice. Ako budu među prve dvije ekipe u grupi onda će se naći u završnici turnira.

Februar 13, 2023

Lazar Baltić povrtanik u Rudar

Lazar stiže iz Arsenala iz Tivta i opet će biti dio naše ekipe kao i u sezoni 20/21.

Februar 13, 2023

Dejan Tumbas novi fudbaler Rudara

Rudar je angažovao novo pojačanje. Novi pojačanje za naš tim je Dejan Tumbas.

Januar 17, 2023

Rudar krenuo sa pripremama

Poslije pet sedmica pauze fudbaleri Rudara ponovo su okupili na stadionu pod Golubinjom.

Januar 16, 2023

Dušan Živković je novi igrač Sutjeske iz Nikšića

Ono što se spekulisalo prethodnih dana, danas je dobilo i zvaničnu potvrdu.

Januar 13, 2023

Stefan Radojičić je novi igrač Rudara

Stefan ima 21 godinu i pokriva poziciju štopera.

Januar 10, 2023

Kartal i Janketić za jači Rudar

Krenula je naša skaut ekipa na posao i angažovala dva stara/nova igrača Rudara. Nemanja dolazi iz Maziya gdje je imao vrlo uspiješnu sezonu gdje je njegova ekipa osvojila titulu na Maldivima. Janketić dolazi iz ekipe Dečića gdje nije dobijao mnogo šansi pa se odlučio za Rudar u kojem je u prvim mandatu bilježio sjajne partije. […]

Septembar 21, 2022

Dragan Aničić novi šef struke Rudara

Dragan Aničić novi je trener Rudara. Iskusni stručnjak na klupi Pljevljaka naslijediće Srđana Nikića koji je dan nakon prvenstvenog poraza od Jedinstva Franca napustio Rudar.

Septembar 18, 2022

Srđan Nikić nije više trener Rudara

Iz uprave kluba je saopšteno da poraz od Jedinstva nije razlog rastanka. Već neko vrijeme Nikić se lomio da li da ostane u Pljevljima ili ne, jer nije mogao da bude 100% fokusiran na rad u klubu pa je iz privatnih razloga napustio klupu naše ekipe.

Septembar 12, 2022

Pobjeda u Kotoru

Važna pobjeda Rudara u Kotoru.

Avgust 15, 2022

Naša najveća snaga je publika

Javnost je bila svjesna da će se bodovi sa našeg stadiona teško odnositi. Osjetili su to na koži igrači Mornara, koji su došli u Pljevlja po sigurna tri boda ali su se vratili praznih ruku.

Avgust 3, 2022

Marko Burzanović je novi/stari igrač Rudara.

Burzanović je prošlu sezonu nastupao za Zetu, a prije toga branio boje Grblja, Pjunika, Intera iz Zaprešića, Rudara i Mladosti

Jul 31, 2022

ŽELJA, STRAST INAT – tri riječi koje opisuju prvu pobjedu u novoj sezoni

Bez šefa Nikića, dva ključna vezna Zečevića i Sahmana, bez Bojovića i Pejovića su pokazali da se može i mora.