FK Rudar Pljevlja - Kartal

Recept za bolje proljeće

Podijeli:

Rudar je uspio da zabilježi četvrtu uzastopnu prvenstvu pobjedu i treći put ove sezone savlada “romantičare”. Prvo poluvrijeme je recept kako bi Pljevljaci trebali da igraju ovog proljeća, a ako Miloš Zečević nastavi sa ovakvim partijama, na kraju će svi biti zadovoljni, baš kao i nakon utakmice sa OFK Titograd-om.

-Sigurno da smo zadovoljni, nismo mogli bolje ući u nastavak prvenstva i to ubjedljivom pobjedom protiv, direktnog konkurenta u borbi za opstanak, OFK Titograda. Ovom pobjedom smo i pokazali da smo kvalitetnija ekipa od OFK Titograda jer smo ih savladali već treći put ove sezone. Ako pratite našu ligu znate da nije lako dobiti neku ekipu tri puta, kazao je ofanzivni vezista Pljevljaka.

On je apostrofirao da ih je poraz u “generalci” od Radničkog iz Goražda podsjetio ekipu koliko su prolili znoja za svaki osvojeni bod.

-Kao sto sam i rekao prije utakmice kada ste me pitali zašto smo prikazali lošu igru u generalnoj probi protiv ekipe iz Goražda i tad sam rekao da je sigurno bolje sto se taj poraz tada desio, da se spustimo na zemlju i da dobro razmislimo. Pokazali smo da to ne znači nista, jer smo već u prvoj prvenstvenoj utakmici pokazali odličnu igru i ubjedljivo slavili sa 4:2, a bili ste svjedoci i vidjeli, da je moglo biti još golova u mreži Titograda, smatra najbolji pojedinac meča.

Pokazalo se i ovog puta koliko znači Zečević znači za Rudar, pored toga što preciznim padovima razigrava saigrače mnogo ne oklijeva kada je u gol šansi.

-Naravno me raduje to što sam nastavio sa dobrim igrama koje sam pružao u prvom djelu prvenstva. Upisao sam i osmu asistenciju kao i prvi gol ove sezone, što me najviše raduje. Siguran sam da će biti još golova jer vjerujem u sebe i u moje saigrače. Uvjeren sam da ćemo napredovati iz utakmice u utakmicu i igrati sve bolje i bolje. Ovu utakmicu smo već arhivirali i razmišljamo o narednoj utakmici. Već za četiri dana igramo protiv Zete u Golubovcima. Znamo da nas očekuje izuzetno težak meč, ali ako prenesemo želju i borbenost koju smo pokazali na startu, siguran sam da ćemo se vratiti u Pljevlja sa pozitivnim rezultatom, zaključio je Zečević.

Ostale vijesti

Novembar 3, 2023

Rudar je u polufinalu

Rudar je u Kotoru protiv Bokelja slavio boljim izvođenjem jedanaesteraca – 5:4, nakon što je poslije 90 minuta bilo 1:1.

April 28, 2023

Želimo da nastavimo pozitivan niz kod kuće

Nama su bodovi preko potrebni i daćemo 100% svojih mogućnosti da bi ostvarili dobar rezultat.

April 7, 2023

Remi pod Golubinjom bez golova

Rudar je odigrao nerijeseno bez golova protiv ekipe Jezera. I pored nekoliko odličnih šansi Rudar nije uspio da zatrese mrežu protivnika.

Februar 13, 2023

“Medulin kup” nas čeka ja pripremama.

Naša ekipa će za početak odigrati tri utakmice. Ako budu među prve dvije ekipe u grupi onda će se naći u završnici turnira.

Februar 13, 2023

Lazar Baltić povrtanik u Rudar

Lazar stiže iz Arsenala iz Tivta i opet će biti dio naše ekipe kao i u sezoni 20/21.

Februar 13, 2023

Dejan Tumbas novi fudbaler Rudara

Rudar je angažovao novo pojačanje. Novi pojačanje za naš tim je Dejan Tumbas.

Januar 17, 2023

Rudar krenuo sa pripremama

Poslije pet sedmica pauze fudbaleri Rudara ponovo su okupili na stadionu pod Golubinjom.

Januar 16, 2023

Dušan Živković je novi igrač Sutjeske iz Nikšića

Ono što se spekulisalo prethodnih dana, danas je dobilo i zvaničnu potvrdu.

Januar 13, 2023

Stefan Radojičić je novi igrač Rudara

Stefan ima 21 godinu i pokriva poziciju štopera.

Januar 10, 2023

Kartal i Janketić za jači Rudar

Krenula je naša skaut ekipa na posao i angažovala dva stara/nova igrača Rudara. Nemanja dolazi iz Maziya gdje je imao vrlo uspiješnu sezonu gdje je njegova ekipa osvojila titulu na Maldivima. Janketić dolazi iz ekipe Dečića gdje nije dobijao mnogo šansi pa se odlučio za Rudar u kojem je u prvim mandatu bilježio sjajne partije. […]

Septembar 21, 2022

Dragan Aničić novi šef struke Rudara

Dragan Aničić novi je trener Rudara. Iskusni stručnjak na klupi Pljevljaka naslijediće Srđana Nikića koji je dan nakon prvenstvenog poraza od Jedinstva Franca napustio Rudar.

Septembar 18, 2022

Srđan Nikić nije više trener Rudara

Iz uprave kluba je saopšteno da poraz od Jedinstva nije razlog rastanka. Već neko vrijeme Nikić se lomio da li da ostane u Pljevljima ili ne, jer nije mogao da bude 100% fokusiran na rad u klubu pa je iz privatnih razloga napustio klupu naše ekipe.

Septembar 12, 2022

Pobjeda u Kotoru

Važna pobjeda Rudara u Kotoru.

Avgust 15, 2022

Naša najveća snaga je publika

Javnost je bila svjesna da će se bodovi sa našeg stadiona teško odnositi. Osjetili su to na koži igrači Mornara, koji su došli u Pljevlja po sigurna tri boda ali su se vratili praznih ruku.

Avgust 3, 2022

Marko Burzanović je novi/stari igrač Rudara.

Burzanović je prošlu sezonu nastupao za Zetu, a prije toga branio boje Grblja, Pjunika, Intera iz Zaprešića, Rudara i Mladosti